Soprema na świecie                        
                                   Wyszukiwarka

 

 

Aktualności

Wyjątkowa wytrzymałość nowego drenażu SOPRADRAIN 20

Poszerzyliśmy naszą ofertę w zakresie drenaży, wprowadzając do oferty nowy drenaż Sopradrain 20 jako część systemów dachów zielonych SOPRANATURE.

Czytaj więcej...

Hydroizolacja fundamentów metodą blind side - Colphene BSW

Wysokiej jakości system preaplikowany do hydroizolacji ścian i fundamentów metodą „blind side” przed wylaniem betonu i hydroizolacji konstrukcji podziemnych dostępny dla klientów Soprema Polska.

Czytaj więcej...

SZYBKIE NAPRAWY Z ZESTAWEM USZCZELNIAJĄCYM ALSAN® FLASHING PMMA

SOPREMA Polska rozszerzyła swoją ofertę w zakresie żywic płynnych ALSAN® PMMA o system płynnego uszczelnienia PMMA, służący do połączenia i uszczelnienia obróbek oraz detali.

Czytaj więcej...

Tytuł Kreatora Budownictwa dla Soprema Polska

Tytuły Kreator Budownictwa Roku po raz pierwszy przyznane zostały w 2011 roku. Co roku Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wyłania laureatów, którzy posiadają pasję tworzenia i którzy swoją działalnością kształtują imponującą rzeczywistość budowlaną. Tak również było i w tym roku, a wśród laureatów znalazła się firma SOPREMA Polska.

Czytaj więcej...

Posypki dekoracyjne do systemów hydroizolacji płynnych Alsan

Systemy hydroizolacji płynnych Alsan oparte na żywicach poliuretanowychi PMMA jeszcze nigdy nie były tak atrakcyjne dla użytkownika.

Czytaj więcej...

Kontakt

Soprema Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie

sprzedaż:
tel.: 22 436 93 02,
fax: 22 436 93 06,

e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

produkcja:
tel.: 22 436 93 00,
fax: 22 436 93 07,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SOPRASSISTANCE

kom.: +48 669 144 044