Soprema na świecie                        
                                   Wyszukiwarka

 

 

Badania i rozwój

SOPREMA od 1908 roku – 100 lat innowacji…

Nasz sukces wiąże się z innowacją, dlatego każdego roku przeznaczamy 3% obrotów na badania i rozwój.
Nie stoimy w miejscu, lecz inwestujemy w postęp.

 

Laboratoria SOPREMA w Strasburgu, Drummondville i Wadsworth
koncentrują swoje wysiłki na testowaniu jakości i udoskonalaniu istniejących produktów. Praktyczne metody tesowania są ogromnie ważne, gdyż pozwalają zbadać wytrzymałość naszych produktów na rozerwanie, przedziurawienie, ekstremalne warunki pogodowe, promieniowanie UV itp. SOPREMA od wielu lat angażuje się w opracowywanie metod kontroli jakości i projektowanie sprzętu do przeprowadzania testów, wyznaczając w ten sposób standardy dla całej branży.

SOPREMA kładzie duży nacisk nie tylko na doskonalanie istniejących produktów, lecz również na tworzenie zupełnie nowych, innowacyjnych produktów i systemów, majacych na celu unowocześnić dziedzinę hydoizolacji.

Kierunki poszukiwań: systemy hydroizolacji bez użycia ognia, żywice i preparaty do gruntowania bez rozpuszczalnika, materiały ekologiczne z wykorzystaniem energii słonecznej (System Soprasolar), maszyna Macaden do automatycznego układania papy na obiektach inżynieryjnych…

Kontakt

Soprema Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie

sprzedaż:
tel.: 22 436 93 02,
fax: 22 436 93 06,

e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

produkcja:
tel.: 22 436 93 00,
fax: 22 436 93 07,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SOPRASSISTANCE

kom.: +48 669 144 044