Soprema na świecie                        
                                   Wyszukiwarka

 

 

Kariera

W SOPREMIE uznajemy, że ważna część naszej siły leży w wyjątkowym zaangażowaniu i profesjonalizmie naszych pracowników. Te cechy pozwalają zespołowi SOPREMY nie tylko tworzyć i sprzedawać produkty najwyższej jakości, proponować sprawdzone rozwiązania systemowe, ale również zapewniać, architektom, inżynierom i wykonawcom, najlepsze wsparcie techniczne, na każdym etapie procesu budowlanego. Przywiązujemy szczególną uwagę do selekcji oraz do integracji i szkolenia nowych pracowników.

Jeśli jesteś ambitny, dynamiczny, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, masz doświadczenie w sprzedaży i szukasz interesującej pracy w branży budowlanej wyślij nam koniecznie swoją aplikację (CV ze zdjęciem + list motywacyjny w języku angielskim lub francuskim) i dołącz do zespołu SOPREMY.

 

 

 

 

Kontakt

Soprema Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie

sprzedaż:
tel.: 22 436 93 02,
fax: 22 436 93 06,

e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

produkcja:
tel.: 22 436 93 00,
fax: 22 436 93 07,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SOPRASSISTANCE

kom.: +48 669 144 044