SYSTEM TILTEX® DO STABILIZACJI PODŁOŻA I IZOLACJI FUNDAMENTÓW

SOPREMA, rozwijając swoje zaawansowane systemy dla budownictwa infrastrukturalnego, wprowadza na rynek Polski i Europy, nowoczesny i sprawdzony w aplikacjach na projektach inżynieryjnych w różnych częściach globu, system Tiltex®.

Jest to nowatorskie rozwiązanie do stabilizacji i wzmocnienia podłoża, wzmocnienia dna zbiorników, nabrzeży, wykopów, zabezpieczenia instalacji podziemnych lub podziemnych części budowli.

Dzięki połączeniu geowłókniny i specjalnych spoiw mineralnych Tiltex® pozwala w bardzo szybki sposób, w ciągu kilkudziesięciu godzin, wykonać wzmocnienie podłoża, podbudowę dla wykonania konstrukcji żelbetowych oraz stanowi doskonałe uzupełnienie systemu membran bitumicznych Colphene BSW wiążących się z betonem, będących hydroizolacją podziemnych części budowli metodą "blind side".

Unikalnymi cechami Tiltex® są: zachowanie elastyczności mieszanki mineralnej będącej spoiwem, pomimo tego, że uzyskuje wymaganą twardość po kilku godzinach, trwałe zespolenie warstw geowłóknin z rdzeniem mineralnym i skuteczne zabezpieczenie trwałości geokompozytu dzięki odpowiedniej strukturze geowłóknin ochronnych.

Sprawdź specyfikację techniczną geokompozytu Tiltex®

Więcej w tej kategorii: « SOPREMA GROUP W LICZBACH